+38 (048) 785 37 40

+38 (048) 785 37 40

Початкова освіта з улюбленим "Паровозиком"

Ми - мережа приватних дошкільних закладів - не забули про наших випускників, які за віком йдуть до школи. Тому запускаємо новий партнерський проєкт - до першого класу разом з "Паровозиком". Запрошуємо всіх бажаючих хлопчиків та дівчат приєднатися!Повний день (уроки, виконання завдань, студії, прогулянки, харчування).

Комфортно для батьків

Зручний час роботи, вигідне розташування, різноманітні секції та студії, додаткові заняття та цікаві свята - не виходячі з будівлі садку.

Безпечно для дітей

Обладнанні приміщення, пожежна сигналізація, оперативна охорона та відеомоніторинг, медична страховка та УКРИТТЯ дозволяють батькам бути спокійними за життя та здоров'я дітей.

Дбайливо

Уважний персонал, щоранковий скринінг здоров'я дітей та співробітників, дієтичне, корисне харчування - запорука міцного здоров'я

Компетентно

Усі співробітники закладу проходять багатоступінчастий відбір, мають не лише педагогічну освіту, а й досвід роботи в аналогічних закладах, щорічно підвищують кваліфікацію.

Image placeholder

Приватна школа для наймолодших школярів

Ми запрошуємо Вас на екскурсію після декількох питань

Який клас цікавить?*

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

FAQ

Можливо тут ви знайдете відповідь на ваше питання

 • Чи є школа офіційною?

  Так, заняття проводяться згідно з державними програмами та розкладом. На дитину заводиться особова справа, а після закінчення 4-го класу видається атестат. Особову справу може бути за Вашим бажанням в будь-який момент передано до іншого закладу, також можно перевестись з будь-якого закладу до нас.

 • Мені буде зручно забрати дитину ввечері, чи є така можливість?

  Так. Саме абонемент повного дня є основним для нашої школи. Після уроків діти виконуватимуть домашні завдання та матимуть прогулянки, додаткові розваги та студії.

 • Їжу треба давати дитині з собою?

  Ні, протягом дня діти отримують свіжу їжу, приготовлену на нашій обладнаній всім сучасним кухні.

 • Що потрібно для оформлення

  Спочатку потрібний лише Ваш номер телефона та бажання відвідати 30-хвилинну індивідуальну екскурсію. Невеличкі гарантійні платежі знадобляться від Вас після підписання документів.

 • То скільки це коштує?

  Цінова політика залишатиметься подібною до вже працюючого дитячого садку, тобто помірною. Завітавши на екскурсію, Ви зможете на власні очі побачити, за що саме платитимете.

Галерея

Допомога школярам початкової школи

м. Одеса

 • Робочі години

  Понеділок - П`ятниця: 09:00 - 18:00

 • Приморський район

 • Суворовський район

Illustration